transparent pixel
transparent pixel Wybierz kurs fotografii dla siebie. Nasze studio fotograficzne jest do twojej dyspozycji. Mamy kursy i warsztaty fotograficzne dla ciebie. Nauka fotografii. Warszawa. transparent pixel
transparent pixel transparent pixel transparent pixel transparent pixel transparent pixel
transparent pixel
oferta
kontakt
terminy
o mnie
galeria
prezent
transparen pixel
 
kurs fotografii, Stefan Rutkowski
Kurs fotografii w prezencie
już od 150 zł.

Zobacz zdjęcia Twojego nauczyciela transparen pixel kurs fotografii, Stefan Rutkowski transparen pixel STEFAN RUTKOWSKI kurs fotografii, Stefan Rutkowski

Wszystkie prezentowane tu zdjęcia zostały zrobione w trakcie zajęć podstawowego kursu fotografii.

galeria 14
następne galerie --> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
 

 
 Irena Jasińska
We wrześniu br. byłam jedną z uczestniczek podstawowego kursu fotografii, który prowadził Stefan Rutkowski. W sumie spędziłam 24 godziny na zgłębianiu tajników sztuki fotografii, a przede wszystkim aparatu fotograficznego. Zajęcia prowadzone przez Stefana naprawdę są ciekawe i warte polecenia, a każde 3 godziny spędzone w grupie fajnych osób i mających podobne zainteresowania to wielka przyjemność i pożytek jednocześnie. Mieliśmy dwa razy zajęcia w plenerze, w tym zdjęcia nocne oraz jedne zajęcia w Pałacu pod Blachą poświęcone fotografii wnętrz, a pozostałych 5 zajęć w studiu. Stefan jest naprawdę świetnym nauczycielem fotografii, a przy tym bardzo sympatycznym i skromnym człowiekiem. Do każdego z uczestników podchodził indywidualnie i z wielką cierpliwością wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Chciałam dodać, że zajęcia były zawsze perfekcyjnie oraz ciekawie przygotowane, a my ciągle uczyliśmy się nowych rzeczy. Dodam, że nasze zajęcia nigdy nie kończyły punktualnie ale zawsze co najmniej pół godziny później. Gorąco polecam naukę fotografii u Stefana (najłatwiej znaleźć wpisując hasło fotobelfer) to naprawdę świetny wybór, a wyniki naszych prac i innych kursantów można obejrzeć na stronie.
 
kurs fotografii, galeria uczestników Irena Jasińska 1
 

 
warsztaty fotografii, galeria uczestników Irena Jasińska 2
 

 
nauka fotografii, galeria uczestników Irena Jasińska 3
 

 
nauka fotografii, galeria uczestników Irena Jasińska 4
 

 
nauka fotografii, galeria uczestników Irena Jasińska 5
 

 

 
 Iwona Pałkiewicz
Kurs u Stefana to wielka piguła wiedzy fotograficznej, przekazana w przyjaznej atmosferzez przez profesjonalistę o niezwykłej cierpliwości i talencie pedagogicznym. Stefan to wyjątkowa osoba. Cierpliwy niesamowicie, za co w imieniu całej grupy Mu dziękuję, gdyż byliśmy bardzo niesforni, jak dzieciaki z przedszkola. Każdy kolejny krok, który robiliśmy na polu fotografii pod kierunkiem Stefana wywoływał w nas euforię i zachwytom nie było końca. Od zdjęć w studio, portetów (świetna zabawa), zdjęć nocnych, zdjęć w plenerze, zabawy światłem, itp. Stefan to Czarodziej. Odczarował dla nas tajniki fotografii, a nas zaczarował pasją fotografowania.
Dzięki przekazanej przez Stefana wiedzy teraz to ja robię zdjęcia, a nie mój aparat! ;-)
Dziękuję.

 
kurs fotografii, galeria uczestników Iwona Pałkiewicz 1
 

 
warsztaty fotografii, galeria uczestników Iwona Pałkiewicz 2
 

 
nauka fotografii, galeria uczestników Iwona Pałkiewicz 3
 

 
nauka fotografii, galeria uczestników Iwona Pałkiewicz 4
 

 
nauka fotografii, galeria uczestników Iwona Pałkiewicz 5
 
 

 Anna Ptaszek
Jeśli chodzi o moje dwa zdania o kursie, to mogę najszczerzej powiedzieć, że był to dla mnie bardzo ciekawy czas uczenia się patrzenia na otaczającą mnie rzeczywistość z zupełnie innej perspektywy (czasami z żabiej), "odkrycie" istnienia światła - a więc oświecenia (!) - i oswojenia się z nieodgadnionym aparatem fotograficznym, który do tej pory był dla mnie tworem z innego wymiaru. Doceniałam Twoją cierpliwość, z jaką nas nauczałeś, spokój i pewną łagodną zawziętość w realizacji celu, który można zdefiniować jako: " a jednak Was nauczę !". Mogę szczerze polecić ten kurs każdemu, kto chce oswoić podstawy fotografii, okiełznać bestię, jaka drzemie w jego aparacie fotograficznym i po prostu robić takie zdjęcia, do jakich naprawdę chce się wracać po pewnym czasie; rejestrować to, co ulotne, co w pośpiechu często omijamy wzrokiem, a jednak warto to zauważyć i zapamiętać ten obraz.
 
kurs fotografii, galeria uczestników Anna Ptaszek 1
 

 
warsztaty fotografii, galeria uczestników Anna Ptaszek 2
 

 
nauka fotografii, galeria uczestników Anna Ptaszek 3
 

 
nauka fotografii, galeria uczestników Anna Ptaszek 4
 

 
nauka fotografii, galeria uczestników Anna Ptaszek 5
 
 

 Beata Jasielska
Bardzo się cieszę, że wybrałam właśnie ten kurs fotografii ponieważ całkowicie zmienił moje podejście do robienia zdjęć. Kiedyś pojęcie ISO, przysłona, balans bieli itp. było dla mnie totalną abstrakcją a statyw zbędnym balastem. Teraz nie wyobrażam sobie robienia zdjęć w trybie automatycznym. W krótkim czasie nauczyłam się obsługi aparatu, który ma mnóstwo przeróżnych funkcji i nawet po przeczytaniu instrukcji nie byłam w stanie prawidłowo się nim posługiwać. Wszystkim polecam ten kurs również ze względu na prowadzącego, który ma ogromną wiedzę i doświadczenie a przede wszystkim potrafi w bardzo przystępny sposób przekazać ją nawet najbardziej opornym. Mam zamiar zgłębiać tajniki wiedzy fotograficznej i zapisać się na kolejny kurs organizowany przez Pana Stefana dotyczący fotografowania z lampą. Serdecznie dziękuję Panie Stefanie oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałą przygodę z fotografią oraz panującą atmosferę.
 
kurs fotografii, galeria uczestników Beata Jasielska 1
 

 
warsztaty fotografii, galeria uczestników Beata Jasielska 2
 

 
nauka fotografii, galeria uczestników Beata Jasielska 3
 

 
nauka fotografii, galeria uczestników Beata Jasielska 4
 

 
nauka fotografii, galeria uczestników Beata Jasielska 5
 
 

 Karolina
Jestem świeżo po ukończeniu podstawowego kursu fotografii i muszę przyznać, że zapisanie się na zajęcia było bardzo dobrym pomysłem.
Kurs spełnił moje oczekiwania. Przede wszystkim nie robię już zdjęć w trybie auto, a na ustawieniach manualnych. Wcześniej te wszystkie dziwne przyciski były dla mnie czarną magią. Pan Stefan wszystko dokładnie nam wyjaśnił i teraz w pełni mogę wykorzystać możliwości mojego aparatu.
Najciekawsze były zajęcia w plenerze, a w szczególności plener nocny. Podobały mi się również zajęcia w studiu fotograficznym, gdzie mogliśmy zobaczyć, jakie możliwości daje lampa błyskowa. Oprócz nauki kwestii typowo technicznych, pan Stefan zwracał nam uwagę na to, jak sprawić, by kadr był ładny, a zdjęcie interesujące.
Nasz nauczyciel to osoba sympatyczna, komunikatywna i cierpliwa, dzięki czemu na kurs chodziłam z przyjemnością.

 
nauka fotografii, galeria uczestników Karolina 1
 

 
kurs fotografii, galeria uczestników Karolina 2
 

 
warsztaty fotografii, galeria uczestników Karolina 3
 

 
nauka fotografii, galeria uczestników Karolina 4
 

 
nauka fotografii, galeria uczestników Karolina 5
 

 
nauka fotografii, galeria uczestników Karolina 6
 

 
nauka fotografii, galeria uczestników Karolina 7
 
 

← poprzednia galeria - ↑ do góry ↑ - następna galeria →
 

Najbliższe kursy fotografii:
WEEKENDOWY
KURS FOTOGRAFII

weekendowy kurs fotografii

22-23.06.2024
w godz. 11-19APARAT CYFROWY
BEZ TAJEMNIC

kurs fotografii, obsługa aparatu cyfrowego

22.06.2024
w godz. 11-18FOTOGRAFIA
W PLENERZE

kurs fotografii zdjęcia w plenerze

23.06.2024
w godz. 11-14więcej terminów kursów >>>>
transparent pixel
transparent pixel

Kurs fotografii może być ciekawy :)

logo studio S
transparent pixel
transparent pixel transparent pixel transparent pixel transparent pixel transparent pixel
transparent pixel Do wykonania każdej pracy potrzebne jest odpowiednie narzędzie i wiedza jak go użyć transparent pixel
transparent pixel
transparent pixel
SunBox Warszawa ul. Puławska 42a/13
+48 502 319 728
e-mail: