transparent pixel
transparent pixel Wybierz kurs fotografii dla siebie. Nasze studio fotograficzne jest do twojej dyspozycji. Mamy kursy i warsztaty fotograficzne dla ciebie. Nauka fotografii. Warszawa. transparent pixel
transparent pixel transparent pixel transparent pixel transparent pixel transparent pixel
transparent pixel
oferta
kontakt
terminy
o mnie
galeria
prezent
transparen pixel
 
kurs fotografii, Stefan Rutkowski
Kurs fotografii w prezencie
już od 150 zł.

Zobacz zdjęcia Twojego nauczyciela transparen pixel kurs fotografii, Stefan Rutkowski transparen pixel STEFAN RUTKOWSKI kurs fotografii, Stefan Rutkowski

kursy fotografii, Stefan Rutkowski
Joanna
Kozłowska
Nauka u Stefana to czysta przyjemność: oprócz ogromnej wiedzy technicznej, którą potrafi świetnie przekazywać, uczy również patrzenia na otaczający nas świat przez szkło obiektywu. Pokazał mi jak dostrzegać te prawie niewidzialne linie światła, które rysują np. owal twarzy, dają błysk w oku czy tworzą głębię fotografii.
kursy fotografii, Stefan Rutkowski
Aldona
Załęska
Naukę u Stefana zaczęłam od zera, od obsługi aparatu. Chciałam tylko podstaw a wyszła z tego cała wystawa… Bo Stefan oprócz wiedzy technicznej uczy wiary w siebie i tego, że nie ważne czy komuś się podobają twoje prace, twój styl, twoje widzenie świata, że to ty decydujesz o ostatecznym kształcie twoich prac.
kursy fotografii, Stefan Rutkowski
Edyta
Paduch
Zajęcia prowadzone przez Stefana, to : ....Minimum gadania, maximum praktyki... Teorii w sam raz, aby szybko porzucić automat i przejść na manual. I ćwiczenia, ćwiczenia... aby potem, czy to w plenerze, czy w studio, zacząć móc panować nad swoim aparatem i tym co chcę mieć w kadrze. Zaczynam coraz więcej się rozglądać i zauważać ... światło...cień....
kursy fotografii, Stefan Rutkowski
Joanna
Wiecińska
Praktyczne wskazówki Stefana w połączeniu z Jego umiejętnością wyzwalania w innych wolności tworzenia pozwalały mi z pasją realizować pomysły, których granicę wyznaczała moja wyobraźnia. Praktyczny charakter zajęć stanowił nieocenioną wartość w rozwijaniu świadomości światła w fotografii. Polecam tego Nauczyciela, jako profesjonalistę i inspiratora, obdarzonego umiejętnością dzielenia się z innymi bogatą wiedzą i doświadczeniem.
kursy fotografii, Stefan Rutkowski
Maciej
Ziółkowski
Na zajęcia do Stefana trafiłem z zerową wiedzą nt. fotografii i obsługi lustrzanki w trybie innym niż automatyczny, a pojęcia czasu migawki, balansu bieli (szarości) brzmiały niczym zaklęcia z tajemnej księgi. Dzięki pomocy Stefana udało mi się okiełznać aparat i zacząłem widzieć światło, czego efekty można zobaczyć na tej stronie. Po za tym zajęcia u Stefana to praktyka połączona z teorią w optymalnej proporcji, dzięki czemu nie wieje nudą. W moim przypadku nie skończyło się wyłącznie na kursie podstawowym, ale na wszystkich warsztatach prowadzonych przez Stefana, do udziału w których osobiście zachęcam. Niebawem sam pojawię się ponownie na zajęciach w studio, więc do zobaczenia.
kursy fotografii, Stefan Rutkowski
wystawa
zbiorowa
autorzy: Agata Kuflińska, Dominika Belowska, Iza Wydrzyńska, Joanna Wiecińska, Karina Góźdź, Kuba Kiljan, Paweł Kiełek, Plotr Markuszewski, Rafał Kozłowski, Sławek Okrzesik, Urszula Domańska.

Najbliższe kursy fotografii:
WEEKENDOWY
KURS FOTOGRAFII

weekendowy kurs fotografii

22-23.06.2024
w godz. 11-19APARAT CYFROWY
BEZ TAJEMNIC

kurs fotografii, obsługa aparatu cyfrowego

22.06.2024
w godz. 11-18FOTOGRAFIA
W PLENERZE

kurs fotografii zdjęcia w plenerze

23.06.2024
w godz. 11-14więcej terminów kursów >>>>
transparent pixel
transparent pixel

Kurs fotografii może być ciekawy :)

logo studio S
transparent pixel
transparent pixel transparent pixel transparent pixel transparent pixel transparent pixel
transparent pixel Do wykonania każdej pracy potrzebne jest odpowiednie narzędzie i wiedza jak go użyć transparent pixel
transparent pixel
transparent pixel
SunBox Warszawa ul. Puławska 42a/13
+48 502 319 728
e-mail: